MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Bellmanstolar 7107543
nr 710 7543
Bellmanstolar
4 st, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 augusti 2011
kl 18:54:26
2.000 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.500 kr
2.000 kr
2.100 kr